Terapia antynikotynowa
Organizujemy wyjazdy do klientów grupowych minimum 5 osób. Wystawiamy rachunek.

BIOREZONANS
To komputerowa metoda bio-informacyjna stosowana od ponad trzydziestu lat
(od 1977r.).
Na terapię antynikotynową pacjenci zgłaszają się z niedopałkami papierosów, które umieszcza się w elektrodzie detekcyjnej aparatu w celu analizy przez urządzenie rodzaju uzależnienia, na jakie chcemy oddziaływać.
W czasie terapii dochodzi do eliminacji głodu nikotynowego. Palacze tytoniu zgłaszają się szczególnie chętnie, ponieważ jest to zabieg w pełni bezbolesny i bezinwazyjny. Nie ma skutków ubocznych i każdy palący może się jemu poddać.
Najdalej od następnego dnia chęci palenia już nie ma. Odruchowo zagląda się jeszcze w miejsca, w których przechowywane były papierosy, lecz odruch ten będzie słabł z każdym dniem, a po dwóch tygodniach ustąpi zupełnie.

Nasza terapia antynikotynowa cechuje się duża skutecznością, która sięga aż 75%, czyli 7 – 8 osób z 10 odnosi sukces i przestaje palić.

Terapię należy traktować jako formę pomocy w rzuceniu palenia, która wprawdzie wyeliminuje głód nikotynowy, ale nie zlikwiduje zachowań odruchowych, są one reakcjami wypracowanymi i utrwalonymi w ciągu wielu miesięcy czy lat przez samych palących.
Dlatego też, tylko sami palący mogą je wyeliminować. Odruchy te nie są do końca kontrolowane i dla pełnego sukcesu potrzebna jest odrobina zdecydowania i samodyscypliny.

Korzyści z Rzucenia Palenia Tytoniu:

- Zdrowotne:
Obniżenie ryzyka wystąpienia chorób układu krążenia, udaru mózgu i nowotworów ustąpienie kaszlu, chrypki, polepszenie wydolności oddechowej i wysiłkowej przywrócenie zmysłu węchu i smaku, likwidacja nieprzyjemnego zapachu z ust, przebarwień oraz poprawa cery

- Moralne:
Uwolnienie się od stałej potrzeby posiadania papierosów, a więc odzyskanie poczucia wolności i kierowania swoim postępowaniem Zaprzestanie dawania złego przykładu podopiecznym

- Finansowe:
Oszczędności z tytułu niepalenia spowodują oszczędność kilkuset złotych miesięcznie.

Zapisy na terapie antynikotynową prowadzone są w recepcji przychodni.

Więcej informacji na stronie: http://no-problem.pl