O nas

Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska "Wołoska", od 1991 prowadzi działalność medyczną ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiego grona pacjentów.

Lekarze zatrudnieni w naszej Przychodni cechują się dużym doświadczeniem i troską o swojego pacjenta. Dzięki szerokiemu gronu naszych lekarzy specjalistów, obejmujemy praktycznie każdą dziedzinę medycyny dla dorosłych i dzieci.

Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie ze zrozumieniem dla jego problemów zdrowotnych, a naszym celem jest spełnienie jego oczekiwań.

Wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji w lecznictwie (długie oczekiwanie do specjalisty), stosujemy niewygórowane ceny i krótkie terminy do naszych lekarzy.

Od lutego 2013 roku staliśmy się częścią Grupy Kapitałowej Gajda-Med, od tego czasu współpracujemy z NFZ i nieodpłatnie świadczymy usługi w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. U nas możesz wybrać swojego lekarza pierwszego kontaktu.

Zapraszamy do składania deklaracji i korzystania z dostępu do lekarza rodzinnego bezpłatnie i bez kolejek.
pobierz deklarację

Pobierz wzór deklaracji w wersji elektronicznej, wydrukuj, wypełnij i przy najbliższej okazji dostarcz do recepcji lub wyślij pocztą na adres: Przychodnia Lekarska "Wołoska" Sp. z o.o.; ul.Wołoska; 70 02-507 Warszawa

Dobre usytuowanie w Centrum Mokotowa (nieopodal skrzyżowania z Racławicką) sprawia, że łatwo do nas trafić.

Nasza przychodnia jest otwarta dla osób prywatnych jak i małych firm oraz dużych korporacji pragnących zapewnić sobie oraz swoim pracownikom opiekę medyczną na wysokim poziomie.

Przyjmujemy również pacjentów w ramach dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych, współpracujemy m.in. z Medica Polska, PZU, POLMED, Inter-Polska.

Są u nas również możliwe zapisy na wizyty lekarskie przez internet (email).

Ciepły wystrój oraz rodzinna atmosfera sprawia, że pacjenci czują się u nas jak u siebie w domu.

Każdy, kto poszukuje przychodni, która spełni jego oczekiwania jest naszym pacjentem.